Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Den är rund i Hagalund", signerad Lasse Åberg, 54/100, litografi, 47x62 cm

Gulnader

332058

2015-10-03