Bengt-Göran Kalrsson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954), komposition med kvinnor, numrerad och signerad, 38 x 55,5 cm

332059

2015-10-05