Harald Walter oljemålning

Harald Walter oljemålning
Harald Walter oljemålning
Harald Walter oljemålning
Harald Walter oljemålning
Harald Walter oljemålning
Harald Walter oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD WALTER (1918-1965), havsörn, olja på duk, signerad Walter, 65 x 81 cm

332073

2015-10-03