Slaglåsrevolver

Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver
Slaglåsrevolver

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, svensk, s.k. smålänning, signerad J Engh. (Johan Engholm 1820-1918, Ödesstugu), 4 pipor i ett knippe, längd 19,5 cm

Smärre slitage

332075

2015-10-08