Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, svensk, s.k. smålänning, signerad J Engh. (Johan Engholm 1820-1918, Ödesstugu), 4 pipor i ett knippe, längd 19,5 cm
Smärre slitage
332075
2015-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här