Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958), nakenmodell, signerad och daterad J. Sjösvärd 25.3.1937?, olja på pannå, 47 x 42 cm

Skador, färgbortfall

332088

2015-10-04