Ingeborg Lundin Ariel

Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel
Ingeborg Lundin Ariel

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, vas, glas, Orrefors, Ariel, 1962, signerad, numrerad 527 L, höjd ca 12,5 cm

332098

2015-10-04