Åke Notberg

Åke Notberg
Åke Notberg
Åke Notberg
Åke Notberg
Åke Notberg
Åke Notberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Porträtt av gosse (Edward Derkert), signerad och daterad Å Nothberg 1919, olja på duk, 40 x 33 cm

332103

2015-10-04