Rudolf Carlborg gouacher

Rudolf Carlborg gouacher
Rudolf Carlborg gouacher

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDOLF CARLBORG (1892-1963): Sängkammaren, signerad och daterad R. Carlborg 1944, gouache och akvarell, 34 x 31 cm

332104

2015-10-04