Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): Cadillac, signerad och daterad JEF 1995, 109/250, färglitografi, bildmått 46x58 cm, oramad
332118
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här