Anund Emanuel oljemålning

Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANUND EMANUEL (1849-1941): Båtar i öppen sjö, signerad och daterad A. Emanuel 96, olja på duk, 45x60 cm

332119

2015-10-04