Ulf Wahlberg

Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938), Bilpark, signerad och daterad Ulf Wahlberg -99, litografi, 75/390, bladmått 48x61cm, oramad

332133

2015-10-04