Oljemålningar slottsmotiv Skokloster Läckö

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par, 1800-tal, "Sko-Klåster" resp. "Läckö Slått" (titlar på baksidan), olja på duk,ca 18x22 cm vardera
Skokloster och Läckö slott

Krackeleringar

332135

2015-10-04