Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1 par, 1800-tal, "Sko-Klåster" resp. "Läckö Slått" (titlar på baksidan), olja på duk,ca 18x22 cm vardera
Skokloster och Läckö slott
Krackeleringar
332135
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här