Gustaviansk karmstol
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARMSTOL, sengustavianska, signerad I.H.S (Johan Hammarström, mästare i Stockholm 1794-1812), vitmålad med bronserad dekor, delvis träskuren dekor och patellage, senare kopia medföljer
Skador
332190
2015-10-04