Zenithkikare

Zenithkikare
Zenithkikare
Zenithkikare
Zenithkikare
Zenithkikare
Zenithkikare
Zenithkikare
Zenithkikare
Zenithkikare
Zenithkikare

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUBKIKARE på stativ, Carton, Tokyo, x30, längd 40 cm, ett extra stativ, ej tillhörande medföljer

Visas på Geijersgatan

Slitage, repor på tubkikaren

332209

2015-10-09