Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KNUT STANGENBERG, (1871-1955): Illustrationer, Baron von Munchausens äventyr, tusch, 1930-tal, signerade, 2 kartongark, 60x46 cm vardera
332221
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här