Knut Stangenberg

Knut Stangenberg
Knut Stangenberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KNUT STANGENBERG, (1871-1955): Illustrationer, Baron von Munchausens äventyr, tusch, 1930-tal, signerade, 2 kartongark, 60x46 cm vardera

332221

2015-10-04