Stolar Karl Johan
2015-10-04
332224
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 4 st, 1800-tal, Karl Johan, massiv mahogny, brännstämplade NTS?, sitthöjd 47 cm
Ytskador, senare klädsel