Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 4 st, 1800-tal, Karl Johan, massiv mahogny, brännstämplade NTS?, sitthöjd 47 cm
Ytskador, senare klädsel
332224
2015-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här