Stolar Karl Johan

Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan
Stolar Karl Johan

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 4 st, 1800-tal, Karl Johan, massiv mahogny, brännstämplade NTS?, sitthöjd 47 cm

Ytskador, senare klädsel

332224

2015-10-04