Inger Sitter Norge

Inger Sitter Norge
Inger Sitter Norge

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGER SITTER (Norge, född 1929), Komposition,
signerad och daterad Inger Sitter, 105/265, färglitografi, 75x55 cm

Smärre fläckar, gulnader

332230

2015-10-04