Paraplyställ Hjalmar Norrström
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARL HJALMAR NORRSTRÖM, paraplyställ, Stockholm, ståletsning, dekor av landskap med kvinnofigurer, bård upp och nedtill med maskrosor respektive blommor, signerad C. Hj. NORRSTRÖM Stockholm, otydlig datering, höjd 61 cm
332240
2015-10-05