Bokstöd Axel Gute

Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute
Bokstöd Axel Gute

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL GUTE, bokstöd, patinerad brons, stående modell, signerad och daterad Gute 1919, höjd ca 24 cm

332251

2015-10-05