Tapetserat skåp med floraplanscher

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, delvis i alm, tapetserad, senare tryckta floraplanscher, invändigt med hyllplan, höjd 126, 105x45 cm, nyckel medföljer

Slitage

332261

2015-10-04