Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med svarta vinbär, färglitografi, signerad och daterad v. Schantz -83, numrerad XVIII/XX, bladmått ca 58x45 cm

332281

2015-10-15