Annika Masolle skulptur
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANNIKA MASOLLE (född 1938): "An apple a day", signerad och daterad Annika Wallenberg 82, bemålad keramik, monterad i plexilåda, lådans mått, 53x63 cm
Kuntoraportti
332283
Päivämäärä:
2015-10-05