Johannes Olsson blandteknik

Johannes Olsson blandteknik
Johannes Olsson blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition med pennor, blandteknik, signerad och numrerad J Olsson 158/170, bladmått ca 60x85 cm

332302

2015-10-15