Miniatyrer 18/1900-tal
2015-10-05
332306
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MINIATYRER, 6 st, 18/1900-tal, signerade, bl a föreställande Jenny Lind, ca 8x8-2x9 cm
Ett glas med skada