Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER, 6 st, 18/1900-tal, signerade, bl a föreställande Jenny Lind, ca 8x8-2x9 cm
Ett glas med skada
332306
2015-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här