Miniatyrer 18/1900-tal

Miniatyrer 18/1900-tal
Miniatyrer 18/1900-tal
Miniatyrer 18/1900-tal
Miniatyrer 18/1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER, 6 st, 18/1900-tal, signerade, bl a föreställande Jenny Lind, ca 8x8-2x9 cm

Ett glas med skada

332306

2015-10-05