Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JÖRGEN WARING (född 1938): Geometrisk komposition, blandteknik, signerad och daterad J Waring -84, bildmått ca 60x50 cm
332308
2015-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här