Jörgen Waring blandteknik

Jörgen Waring blandteknik
Jörgen Waring blandteknik

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖRGEN WARING (född 1938): Geometrisk komposition, blandteknik, signerad och daterad J Waring -84, bildmått ca 60x50 cm

332308

2015-10-15