Beck & Jung

Beck & Jung
Beck & Jung

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, signerad och daterad Beck & Jung 1982, numrerad 43/150, computer ink plot, bladmått ca 82x57 cm

332314

2015-10-15