Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, signerad och daterad Beck & Jung 1982, numrerad 43/150, computer ink plot, bladmått ca 82x57 cm
332314
2015-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här