Armring ffförgyllt silver Kina filigranarbete

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMRING, förgyllt silver, Kina 1900-talets mitt, dekor i filigran och gröna cabochonslipade stenar, vikt 35 g, etui med sidendekor

332328

2015-10-17