Ola Billgren collage

Ola Billgren collage
Ola Billgren collage
Ola Billgren collage
Ola Billgren collage

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, collage, signerad och daterad Ola Billgren -89, bildmått ca 30x22 cm

332332

2015-10-15