Lennart Aschenbrenner akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition med skrift, akvarell, signerad Aschenbrenner, ca 49x63 cm

332338

2015-10-15