Bord NK

Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK
Bord NK

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, Nordiska Kompaniet, bonad björk, märkt R-32724-21 9 29, diameter 87, höjd 62 cm

Slitage, avkortade ben, skador

332345

2015-10-05