Sänk 1800-tal

Sänk 1800-tal
Sänk 1800-tal
Sänk 1800-tal
Sänk 1800-tal
Sänk 1800-tal
Sänk 1800-tal
Sänk 1800-tal
Sänk 1800-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålad, dörrspeglar med romber, dragknoppar och nyckelskylt i mässing, höjd ca 112, 102x49 cm

Senare bemålad, senare beslag

332357

2015-10-07