Berndt Wennström grafik

Berndt Wennström grafik
Berndt Wennström grafik
Berndt Wennström grafik
Berndt Wennström grafik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): (2) Orkestern, Flanörer, signerade B Wennström, litografier, bladmått 48x56 resp 30x33 cm, oramade

332394

2015-10-04