Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EMIL WEIDLICH, vas, Elme Glasbruk, 1920-tal, slipad dekor av dansande kvinnofigur, W184 Elme, höjd ca 17 cm
Obetydliga nagg
332399
2015-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här