Vas Emil Weidlich

Vas Emil Weidlich
Vas Emil Weidlich
Vas Emil Weidlich
Vas Emil Weidlich

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMIL WEIDLICH, vas, Elme Glasbruk, 1920-tal, slipad dekor av dansande kvinnofigur, W184 Elme, höjd ca 17 cm

Obetydliga nagg

332399

2015-10-05