Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 1 par, omkring 1900, porslin, rokokostil, polykromt bemålad dekor, delvis förgyllda, höjd ca 23 cm
Smärre slitage, en mynning med utvändig nagg
332400
2015-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här