Hundertwasser
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike, 1928-2000): Hommage à Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 03539/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm
Gulnader
332407
2015-10-09