Hundertwasser

Hundertwasser
Hundertwasser
Hundertwasser
Hundertwasser

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (Österrike, 1928-2000): Hommage à Schröder Sonnenstern, 1972, stämpelsignerad och numrerad 03539/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm

Gulnader

332407

2015-10-09