Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-tal, fanérad i björk och björkrot, med klaff, höjd 53, 54x104 uppfällt
Smärre ytslitage
332415
2015-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här