Serveringsbord på hjul

Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul
Serveringsbord på hjul

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-tal, fanérad i björk och björkrot, med klaff, höjd 53, 54x104 uppfällt

Smärre ytslitage

332415

2015-10-05