Skedar och bestick silver

Skedar och bestick silver
Skedar och bestick silver
Skedar och bestick silver
Skedar och bestick silver
Skedar och bestick silver
Skedar och bestick silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 3 st, S:t Petersburg 1838, SKEDAR, 7 st, olika modeller, BESTICK, silver, 7 st, olika modeller mm, total vikt ca 518 g

Slitage, delvis med gravyr, delvis med bucklor

332416

2015-10-05