Vas kolmårdsmarmor

Vas kolmårdsmarmor
Vas kolmårdsmarmor
Vas kolmårdsmarmor
Vas kolmårdsmarmor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, 1800-tal, Sverige, kolmårdsmarmor, höjd ca 32 cm

Obetydliga nagg

332427

2015-10-05