Soffbord 1950-tal Danmark

Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark
Soffbord 1950-tal Danmark

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, Danmark, SFC Silkeborg, sannolikt Johannes Andersen, ek på teakunderrede, tidskriftshylla i flätad rotting, höjd 48, diameter 100 cm

Ytskador, skadad rotting

332452

2015-10-05