Silverbestick 1800/1900-tal

Silverbestick 1800/1900-tal
Silverbestick 1800/1900-tal
Silverbestick 1800/1900-tal
Silverbestick 1800/1900-tal
Silverbestick 1800/1900-tal
Silverbestick 1800/1900-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, 13 st, silver, olika modeller bl a modell svensk spetsig och gammal fransk, 1800/1900-tal, MATGAFFEL, MATKNIV, silver, total vikt ca 825 g (exkl kniv med stålblad)

Delvis med monogram, bucklor, slitage

332455

2015-10-06