Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, ekfanér, 1900-tal, med 5 luckor, höjd 125, 60x30 cm
Ytslitage
332456
2015-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här