Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, ekfanér, 1900-tal, med 5 luckor, höjd 125, 60x30 cm

Ytslitage

332456

2015-10-05