Carl Lindqvist

Carl Lindqvist
Carl Lindqvist
Carl Lindqvist
Carl Lindqvist

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL LINDQVIST (1856-1941): Marint motiv från Vinga, signerad och daterad Carl. L. Lindqvist, 1908, gouache, 55 x 36 cm

332462

2015-10-05