Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAAD KONSTNÄR, monogramsignerad, fanbärare vid Carl XII:s drabantkår, olja på pannå, 60x47 cm

Kantskador

332473

2015-10-06