Oidentifierad konstnär olja signerad Natusch 1964

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurer, signerad och daterad Natusch, 1964, olja på pannå, 195,5x93,5 cm
Proveniens: Inköpt i Sverige på 1960-70-talet av nuvarande ägares familj.

Repa

332474

2015-10-09